fbpx

Pink City PAVASARIO / VASAROS KOLEKCIJA 2021

Pink City PAVASARIO / VASAROS KOLEKCIJA 2021

Kolekcija įkvėpta dangaus spalvų ir šiltų vasaros vakarų, kai tarp miesto stogų stebint besileidžiančią saulę akyse sužaižaruoja akinantis rausvos, mėlynos ir baltų it pūkas debesų spalvų piešinys, kuriuo tik ir norisi nuspalvinti savo dieną. 

Būtent į atvirą skrydį link saulėto dangaus bei į gyvybe, energija ir žmonių juoku aidintį miestą po iššūkių pilnų metų kviečia prisijungti MIJO kolekcija “PINK CITY”.

Šioje kolekcijoje derinami išskirtiniai aukščiausios kokybės natūralių akmenų vėriniai su auksuotomis, nerūdijančio plieno metalo grandinėlėmis, natūraliais perlais, natūraliomis kriauklėmis bei unikaliais pakabukais.

Kolekcijos vinis – tai noras keistis kiekvieną dieną, turint vieną verinį, vienus auskarus bei keletą pakabukų, suteikiama galimybė improvizuoti ir kurti savitą stilių.Tą patį pakabuką vieną dieną segti ant auskarų, kitą dieną ant grandinėlės, apyrankės, o gal tiesiog ant rankinės. 

Moteriai, kuri segės “PINK CITY” kolekcijos aksesuarus nereikės sukti galvos, ką segėti darbe prie oficialaus kostiumėlio ar kaip sukurti išskirtinį įvaizdį vakare.

“PINK CITY” kolekcijos aksesuarai sukurti taip, kad tie patys auskarai atrodantys santūriai dienos metu, po akimirkos atsiskleidžia, suspindi kitu kampu ir  paskanina įvaizdį visai kitokiu prieskoniu. Tokia, to paties aksesuaro transformacija suteikia išskirtinių galių keistis ir kurti unikalius įvaizdžius kiekvieną dieną. 

Kolekcija sukurta praktiškumą su išskirtinumą mėgstančiai derinti moteriai, kuri myli save kiekvieną dieną ir kuri, kaip ir mes, taip pasiilgo tų šiltų vasaros vakarų, kai po darbų keliauji į šurmulio pilną miestą, susitikti su draugais ir mėgautis rausvos saulės ir mėlyno dangaus kuriamais vaizdiniais.

Keliaukime pasimėgauti “PINK CITY” kolekcijos peizažu kartu. 

MIJO.LT 

https://mijo.lt/produktas/30098/
https://mijo.lt/produktas/30093/
https://mijo.lt/produktas/auskarai-city-peony/