MYLĖK SAVE KIEKVIENĄ DIENĄ

Mijo ispaniškai viena iš reikšmių yra mylimoji/brangioji. Sakoma, kad tave tikrai myli, jeigu tave vadina Mijo. Iš to gimė mūsų šūkis – Mylėk save kiekvieną dieną.

 

Manome, kad tai yra tas tonas kuriuo moteris turi kalbėtis pati su savimi. Prisiminti jį kai priima sprendimus, kai galvoja, leisti sau tai ar neleisti, kai nori save barti dėl kažko visiškai nereikšmingo, kai susimasto kokio elgesio ir aplinkos ji yra verta. Tai filosofija, kuria siūlome į save pažiūrėti iš šalies ir mylėti save ne mažiau nei myli brangiausius žmones, kuriems linki ir nori tik geriausio.

 

Kviečiame merginas puoštis aksesuarais, nes tai kaip ryto ritualai, kurie priverčia nusišypsoti sau veidrodyje, kai segiesi auskarus ar grandinėlę, labiau savimi pasitikėti, jaustis pasitempusia bei save palepinti. Juk puošiame patį svarbiausią asmenį, jo ypatingam gyvenimui.

 

Mūsų gaminami papuošalai yra riboto tiražo, originalaus dizaino, kokybiškų paauksuotų ar nerūdijančio plieno medžiagų, natūralių akmenų ir perlų. Savo merginoms stengiamės sukurti didžiausią vertę už protingą kainą. Patarti, įsigilinti į jų poreikius/stilių ir pasiūlyti autentiškus sprendimus.

 

Jaučiame pulsą ir dedame pastangas, kad Tu galėtum nuolat keistis ir dovanoti sau ypatingumo ir laimės jausmą atrasdama visus savo asmenybės ir charakterio atspalvius iš naujo.

 

MIJO.lt

 

Draugaukime Facebook ir Instagram