fbpx

Kaip išsirinkti akmenį arba kodėl nesirinkti pagal horoskopą?

Kaip išsirinkti akmenį arba kodėl nesirinkti pagal horoskopą?

Kaip žinia, žmogus yra labai veikiamas aplinkos veiksnių ir tai tikrai ne tik mėnulis ir saulė, mūsų nuotaikas, emocijas veikia aplinka, kurioje gyvename, dalykai, kuriais domimės, patirtys, kurias išgyvename. Taip jau yra, kad mūsų emocinė, dvasinė ir fizinė sveikata nuolat keičiasi. Būtent todėl nuolat kaupdami naujas patirtis, veikiami skirtingų išgyvenimų keičiamės ir mes.

Kalbant apie akmenis, jų pasirinkimą ir poveikį, labai svarbu pažymėti, kad nėra tik vieno nekintamo akmens, kuris tiktų tik Jums. Natūralūs akmenys yra unikalūs ne tik savo išvaizda, bet ir tuo,kad visi jie atiduoda skirtingą energiją.

Atsižvelgiant į tai, kad mes gyvename nuolatiniame pokytyje – skirtingu metu mums gali būti reikalingas ir kitas akmuo. Todėl daugelis ezoterikų ir net astrologų akmenį skatina rinktis pagal intuiciją. Net yra sakoma – “akmuo pats pašaukė” reiškia, būtent to akmens ir jo spinduliuojamos energijos jums šiuo metu labiausiai reikia, trūksta – būtent pagal tai ir rekomenduojame rinktis savo akmenį.

Renkantis savo natūralų akmenį mes visada atkreipiame dėmėsį į tai, kad “Akmenys ne išvaduoja nuo būtinybės dirbti su savimi ir tobulėti, bet palaiko pastangas arba „suorganizuoja“ pamokas, kurias reikia išmokti” L. Aleksandrova. Ir žinoma, renkantis akmenį kaip puošmeną, mes pirmiausia sakome – įsimylėkite tą unikalų akmenų grožį, puoškitės, pradžiuginkite save smulkmenomis ir pasaulis jau iškarto savaime taps gražesnis.

LinkėjimaiMIJO.LT